Produkty polecane

Regulamin

 1. Właścicielem sklepu internetowego jest firma F.P.H. ŚRUBRES R. Krauz, T. Rzeźnik sp.j. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Emilii Plater 7, wpisana do KRS pod numerem 0000236323, posiadająca REGON nr 690644390 oraz NIP 813-29-47-338.
 2. Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy (srubres.pl/sklep), telefonicznie (178537080), e-mailowo (sklep@srubres.pl) lub faxem (178547837).
 3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 4. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 5. Ceny towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 6. Zamówiony towar powinien zostać wysłany pod adres punktu odbioru wskazany przez Zamawiającego w terminie do 48h roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie lub zamówienia wysyłki pobraniowej. Ze względu na specyfikę asortymentu zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany tego terminu w szczególnych przypadkach, o czym użytkownik zostanie poinformowany niezwłocznie mailowo lub telefonicznie.
 7. W przypadku, gdy Zamawiający chce otrzymać fakturę VAT, prosimy o podanie danych razem z zamówieniem.
 8. Koszt dostawy danego produktu zależy od jego wagi oraz wybranej przez Zamawiającego formy płatności. Suma kosztów transportu pojawi się w specyfikacji zamówienia, po wybraniu formy płatności. Składając zamówienie Zamawiający może wybrać jedną z trzech dostępnych form dostawy produktów: wysyłkę kurierską, odbiór osobisty lub dowóz naszym transportem. Szczegóły znajdują się w zakładce "Koszty i sposoby dostawy, odbioru".
 9. Konsument ma prawo zrezygnować z zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty jego wydania. Szczegóły znajdują się w zakładce "Zwrot towaru".
 10. W sklepie srubres.pl udostępniamy następujące formy płatności: przedpłata na konto, płatność przy odbiorze przesyłki (pobranie kurierskie lub u kierowcy naszej firmy), gotówką w kasie. Szczegóły znajdują się w zakładce "Sposób płatności".
 11. Użytkownik ma prawo do rezygnacji z zamówienia bez poniesienia dodatkowych kosztów do momentu gdy status zamówienia jest oznaczony jako "NOWE-nie zatwierdzone ". Po zmienieniu statusu na "W REALIZACJI-zatwierdzone" lub "ZREALIZOWANE" użytkownik będzie musiał ponieść koszty związane z wysyłką towaru.
 12. Oferta ważna jest tylko na terenie Polski.
 13. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z nami.
 14. Przelicznik wagowo-sztukowy jest to pomocnicza opcja, mająca na celu ułatwić dokonywanie zakupów. Przelicznik wagowy działa z tolerancją błędu +/- 5%. Jest to poglądowa opcja pomagająca dobrać optymalnie wielkość zamówienia i koszty wysyłki. Różnice w wadze produktu wynikają z różnych partii dostaw, różnicy wynikającej z procesu technologicznego danego producenta, zaokrąglenia wagi podczas ważenia. Błędy wynikające z przelicznika wagowo-sztukowego nie są podstawą do roszczeń. Każdy towar sprzedawany jest w sztukach. Podstawą do ewentualnej reklamacji jest tylko różnica w liczbie sztuk na fakturze i w przesyłce.
 15. Firma Śrubres zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Dane osobowe podawane podczas zakupów są przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia.
 16. Umowę uważa się za zawartą, jeśli w ciągu 24 godzin roboczych od złożenia zamówienia, pracownik sklepu internetowego potwierdzi dostępność produktu do sprzedaży, a tym samym poinformuje o przyjęciu zamówienia do realizacji.
 17. Sklep zastrzega sobie możliwość mailowej lub telefonicznej modyfikacji zamówień za zgodą kupującego.