Produkty polecane

O firmie

Firma Produkcyjno - Handlowa ŚRUBRES oferuje szeroki asortyment najwyższej jakości elementów złącznych, pochodzących zarówno od wiodących producentów krajowych, jak i również z zagranicy, w atrakcyjnych cenach. Zaopatrujemy kompleksowo różnej wielkości zakłady produkcyjne, firmy wykonawcze, a także hurtownie i sklepy metalowe.

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów, stworzyliśmy sklep internetowy do szybkich i wygodnych zakupów w naszej firmie. Nasz sklep posiada wyszukiwarki produktów - zarówno dla bardziej, jak i mniej zaawansowanych klientów, znających branżę elementów złącznych - w celu prostego i szybkiego znalezienia konkretnego produktu.

Jesteśmy jednym z nielicznych sklepów internetowym na rynku elementów złącznych, w którym możecie Państwo nabyć taką ilość towaru jaką potrzebujecie, bez przymusu zakupu całych opakowań. Pakujemy zamówienia już od jednej sztuki towaru zakupionego w naszym sklepie.

Asortyment znajdujący się w sklepie internetowym stanowi tylko cześć naszego magazynu, ale jest on sukcesywnie powiększany o kolejne pozycje. Ponadto prawie każdą pozycję, której nie mamy w standardowej ofercie, jesteśmy w stanie sprowadzić na zamówienie, gdyż współpracujemy z wieloma firmami w Polsce i za granicą. Dlatego jeżeli nie znaleźli Państwo interesującego Was produktu, zachęcamy do kontaktu i składania zapytań.